Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aki volt gyomortükrözésen,...

Aki volt gyomortükrözésen, nagyon rossz?

Figyelt kérdés
Hónapok óta szinte napi szinten émelygek és már rászántam magam,hogy orvoshoz menjek.Mivel félek a gyomortükrözéstől,tapasztalatokat várnék
2010. jún. 15. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Nekem többször is csináltak. Nem fáj egyáltalán, csak kellemetlen. Mégpedig azért, mert olyan érzés, mintha folyamatosan hánynod kéne. Szóval olyan hányingered van végig, miközben csinálják. De fájni egyáltalán nem fáj.

Ne félj, nem tart sokáig. Jobb, ha kivizsgálnak ilyenformán, mintha nem hagynád magad és komolyabb bajod lenne. Akkor úgysem úszod meg.

Nyugi!!!

2010. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Előző vagyok: ja, nem egyből gyomortükrözéssel kezdik a kivizsgálást! Először labor, aztán ha az nem mutat semmit, akkor ultrahang. Kitartás!
2010. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is rettegtem,ezért altatásban kértem,és mivel elaltattak a végbéltükrözést is megcsináltattam.Csak is altatásban fogom legközelebb is kérni.Én még akkor is öklendezek ha a fogászaton a hátsó fogamat csinálják.Maga a tudat hogy ledugjanak egy csövet a torkomon....pfff
2010. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Én régen napi szinten hánytattam magam. Megszoktam. Aki már hányt, annak olyan mint egy vérnyomásmérés. RUTIN!
2010. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!