Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy nyugodt...

Miért van az, hogy nyugodt állapotban 100 as a pulzusom?

Figyelt kérdés
Lehet attól, hogy hónapok óta egyre jobban növekvő és sűrüsödő pánikrohamokkal küzdök?és már két hete folyamatosan hipohonder stressy ben vagyok, napi szinten nem eszek szinte semmit csak iszom.

2018. jún. 8. 12:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
igazad lehet, hát úgylátszik vanm még doki akit látogatnom kell :'D
2018. jún. 8. 12:32
 12/21 anonim ***** válasza:

10. vagyok

Igen, ehhez belgyógyász kell. Oda pedig beutaló. A belgyógyász több dolgot kért a vérből. És jobban tudja mi, mivel függ össze. Szívdobogásra nekem is Frontint akartak adni, de 2 nap múlva úgy kiütött, hogy kész voltam. Nem is ilyen jellegű volt a baj forrása, hanem a pajzsmirigyem, de ehhez belgyógyász kellett.

2018. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
na igen ez az amit nem mondtam még, hogy nekem a háziorvosom a belgyógyászom is és ő amikor adta a beutalót a vérvizsgálatra nem véletlen mondta azt, hogy nincs semmi a pajzsmirigyemmel. Akkor viszont ne is menjek el mi ?
2018. jún. 8. 12:58
 14/21 anonim ***** válasza:

10: És mit jelent az átfogó vizsgálat ilyenkor?

Ha normál tartományban van, nem vizsgálnak tovább.

2018. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
nem tudom, én konkrétan ugye a pánik és a többi miatt járkáltam hozzá, és a régebbi vérképből látta, hogy nincs kivizsgálva az a pajzsmirigyes cucc úgy hogy emiatt küldött még egy re és azt mondta, hogy minden tök jó
2018. jún. 8. 13:27
 16/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is stressz elsősorban.

De azért kérj egy beutalót a kardiológiára, ott tudják kizárni a szervi okot.

Ha kiderül, hogy minden rendben, akkor lépj tovább pajzsmirigy irányába. FONTOS! Soha ne elégedj meg azzal, hogy "a doki azt mondta, hogy minden jó"; nézd meg a leletet te magad. Tudnod KELL, hogy egyáltalán miket vizsgáltak.

Pajzsmirigy miatt többnyire kizárólag a TSH-szintet szokták nézni, az meg kb. semmit nem jelent. Ahogy már írta valaki, normál szint mellett is lehet pm-rendellenesség. Menj el laborba megint, és ha normál lesz a TSH-d, de még fennállnak a tüneteid, akkor leírom, hogy miket méress privátban.

Viszont addig is, már holnaptól kezdve tegyél meg mindent a stresszcsökkentés érdekében (sport, relaxációs technikák, B-vitamin komplex, nyugtató teák és tabletták).

2018. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Rendben, most ugye a hétvége miatt nem nagyon fog menni de majd hétfőn kérek beutalót pajzsmirigyes vizsgálatra illetve egy kardiológiai vizsgálatra
2018. jún. 9. 00:18
 18/21 A kérdező kommentje:
Hát ugye addig meg már sajna annyira rosszra fordult a helyzet, hogy kénytelen voltam gyógyszert szedni mert már a teák meg a valeriánás készítmények semmit nem hatottak. Sajna már most érzem, hogy nehezen fogok leszokni de legalább 2 hét után tudtam rendesen enni és voltak boldog pillanataim(mellesleg sose szerettem a gyógyszereket)
2018. jún. 9. 00:23
 19/21 anonim ***** válasza:
hogy vagy?
2018. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Azóta jobban, ugye szedem a nyugtatót és nyugodt helyzetben 70-80 as a pulzusom ami amiatt is lehet mert nem sokat sportolok de orvoshoz mindenféleképpen elmegyek :)
2018. jún. 11. 17:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!