Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy nyugodt...

Miért van az, hogy nyugodt állapotban 100 as a pulzusom?

Figyelt kérdés
Lehet attól, hogy hónapok óta egyre jobban növekvő és sűrüsödő pánikrohamokkal küzdök?és már két hete folyamatosan hipohonder stressy ben vagyok, napi szinten nem eszek szinte semmit csak iszom.

2018. jún. 8. 12:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szia! A Frontin kapcsan irok, ugyanis 28 eves letemre 6 eve szedem es egy percig nem banom. Anno a haziorvosom 140es pulzust mert, folyamatosan tulporgott a szivem, vernyomasom okes volt de a pulzus soha. Stresszes vagyok alapjaraton, akkor meg az egyetemek is ratettek par lapattal. Elkezdtem szedni a frontint, beallt apulzusom, porgos idoszakban max 100, alapjaraton 70 korul van. Nem szoktam ra a frontinra, nem emelkedett adota sem az adag, 6 eve 0,5ot szedek
2018. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!