Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Evés utáni rossz "depressziós"...

Evés utáni rossz "depressziós" hangulat. Ételérzékenység?

Figyelt kérdés

Szóval most már vagy 4. alkalommal fordult elő, hogy ebéd után enyhén depressziós hangulatba kerülök. Lehet ez valami ételérzékenység? Eddig mindig rántott hús és sültkrumpli evés után jött elő. A krumplira rengeteg sültkrumpli fűszert raknak. Mindig ennél az egy kajáldánál fordul elő, szóval én a fűszere gyanakszom.


Amúgy teljesen stabil ember vagyok nem is tudom, talán 1x ha voltam igazán rossz hangulatba életemben.


Lehetséges, hogy valami meg piszkálja a hormonháztartásomat a hozzávalók közül?



2018. jún. 13. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:

A sültkrumplifüszer (tényleg használ valaki ilyet?!?!?!?) tele van nátriumglutamináttal, meg egy csomó egyéb szeméttel, amire sok ember túlérzékeny.


A sült krumplira böven elég füszerként a közönséges só, de ha neked nem, akkor igazi füszereket tegyél rá, ne pedig ilyen vackokat.

2018. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!