Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi ideig tartott a leghoss...

Mennyi ideig tartott a leghosszabb migrénetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Frontérzékeny vagyok és ez a változékony idő kihozott egy durva migrént nálam. A gyógyszerek alig mulasztják el, maximum 1-2 órára. 2,5 napja fáj a fejem és rosszul is vagyok, kijön belőlem minden. A vizes borogatás segít a legtöbbet. Ennyire sose fájt a fejem vagyis ilyen sokáig. Nektek mi volt a leghosszabb idő amíg végre elmúlt? :/

2018. jún. 30. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

3 nap körül volt a leghosszabb időjárástól,de nekem nagyon gyakori,sajnos.

Mensi előtt meg többször is volt már,hogy 4 napig fájt.

Jobbulást!

2018. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom. :( Köszönöm a választ és a jókívánságot is! :) Remélem már lassan elmúlik...
2018. jún. 30. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Tegnap (szombaton) én is egész nap kínlódtam a front miatt. Ilyenkor nem eszek, mert biztos, hogy kijön. Estére elmúlt...

A leghosszabb három napos volt.

Nem tudom mi van, más is panaszkodik most erre. Pedig nem is lesz eső.

Jobbulást, talán ma jobb napunk lesz! 😉

2018. júl. 1. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a frontra vagyok érzékeny leginkább a melegre vagy a nyári viharokra, meg mensi elôtt is jelentezik, legtöbbször a hasi görccsel együtt, na az az igazi "Kánaán" ... A leghosszabb eddig 4 nap volt egyhuzamban, se enni se inni nem tudtam, hang és fényérzékeny is vagyok olyankor, úgyhogy nemtudok mást tenni csak ülni a sötét szobában mint egy denevér. Van mikor kiesek a munkából is, óriási szerencsém van, hogy toleránsak velem ilyen tekintetben... Még :( de erre egyszerûen még nincs általánosan hatásos gyógymód, mivel még az orvostudomány is csak kutatja mitôl is alakul ki a migrén, így kezelést is csak tünetileg alkalmaznak, az is csak ideig - óráig ha hat egyáltalán
2018. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!