Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Száj fertőzésem van, mit...

Száj fertőzésem van, mit ajánlatok milyen vitamint szedjek?

Figyelt kérdés
Száj fertőzésem van, és ahogy táplálkozom, akkor csípi azt a helyet ahol fertőzés van. Szedek FOREVERBŐL KIDS tablettát, de nem láttam javulást. Szedtem Celaszkont de az apum ezt vett additiva vitamin c blutorange, italport. Hallottam, hogy a sok vitamin c szedés okozhat vese problémákat is. Gyümölcsöt nem eszem, se zöldséget. Milyen vitaminokkal tudnál ezeket pótolni, hogy ne legyenek fertőzések a szájamban?
2018. júl. 1. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Orvos mit mond?

És milyen fertőzésed van?

2018. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A vitaminnal nem sokra mész ha az a fertőzés herpesz. Orvos látott már?
2018. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mutasd meg orvosnak.


Amúgy meg corsodilal öblögess. Fertőtlenít felgyorsítja a gyógyulást.


Az étkezéseddel meg kezdj valamit.

2018. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fertőzést nem fogsz meggyógyítani táplálékkiegészítőkkel... főleg nem tabletta formájában. menj el orvoshoz
2018. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Belülről van a fertőzésem nem herpeszem van. A ball oldalon és csípi ha táplálkozok a ball felin, vagy ha étel oda jut. Nem mosom rendszeresen a fogaimat lehet ettől is ez?
2018. júl. 2. 11:23
 6/6 anonim ***** válasza:
herpesz is lehet belülről, vagy afta.
2018. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!