Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet baj abból, hogy elhagyok...

Venz kérdése:

Lehet baj abból, hogy elhagyok egy egész éjszakányi alvást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy hónapig éjszakai műszakban dolgoztam, mint diák. Most, hogy már nem befejeztem, nem megy az éjszakai alvás. Lefeküdtem már 1-kor, és egész eddig csak forgolódtam álmatlanul. Úgy gondoltam, már nem alszom, hanem majd este. Szerintetek káros valamelyest az egészségemre egy éjszakányi kihagyott alvás? (Előző nap 13 órát aludtam).

2018. júl. 3. 04:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy kihagyás nem, majd következő éjjel legalább már tudsz aludni.
2018. júl. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyhavi éjszakázás egy drasztikus sokk a szervezenek. Most meg kell várnod, amíg a biológiai órád visszaáll a szokásos menetbe. Nézz körül a neten, YT-on, több tippe találsz a megoldásra.

[link]

2018. júl. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, este legalább jól alszol majd.
2018. júl. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én személyes rekordom 6 nap volt ébren egy betegség miatt, de még élek. A világrekord 11 nap, semmi maradandó baja nem lett az illetőnek.
2018. júl. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!