Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A depresszió miatt nem tudok...

A depresszió miatt nem tudok dolgozni?

Figyelt kérdés
Sokszor mondják munkahelyen hogy én egy lusta vagyok meg alszok miközben én hiába meghúzom magam és nem elengedem akkor is az agyam lerobban ha elmennék egy pszichológushoz és szednék gyógyszert elmúlna? 18 vagyok és 10 éves korom óta örökölten az vagyok

2018. júl. 12. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd... vagy így van, vagy egyszerűen csak rossz a munkahely.

A másik dolog: lehet, hogy a gyógyszer használ. De lehet, hogy nem. Több tucatnyi szer van, és miután a pszichiáterek a fejed biokémiájába nem látnak bele, csak a tünetek alapján próbálnak tippelni, hogy mi lehet a depressziód oka. Ha eltalálják, és megfelelő gyógyszert kapsz, akkor igen, sokat segíthet. Ha nem, akár az ellenkezője is előfordulhat. Érdemesebb először inkább egy pszichológust felkeresni.

2018. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ohh de rossz hát az hülyeség.. ;/ de köszönöm a választ!
2018. júl. 12. 13:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen erről olvastam hogy többfélét kell kipróbálni még megtalálom a nekem valót, hajj egyszer voltam és kaptam gyógyszert 16 évesen és hát ott volt de nem szedtem egyet sem aztmondtam hogy hát ez megfogja bolondítani az agyam mégjobban, én annyita erőltetem a munkahelyen magam és akkor kirúgnak nem tehetek róla hogy lezúhan a kedvem meg elustul az agyam egyszerűen nem tudom fékezni...
2018. júl. 12. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!