Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek a fáradtság ellen?

Mit tegyek a fáradtság ellen?

Figyelt kérdés
Rengeteget alszom, nem arról van szó, egyszerűen egészen eddig a nyaram tele volt programokkal, most pedig itthon vagyok és nem tudok magammal mit kezdeni. Semmihez sincs kedvem, se erőm hozzáfogni, egyébként gyakran van ilyen de már egy ideje nem volt. Hogy öntsek magamba egy kis energiát? Tanulnom is kéne de egyszerűen képtelen vagyok elkezdeni...
2018. júl. 17. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor teszed a legjobbat,ha megadod a szervezetednek AMI KELL NEKI. Illetve azokat amik ártalmasak nagyon kis mértékben vagy egyáltalán nem viszed be a szervezetedbe. Ha nem adod meg neki,ami kell neki,nagyon ki fog veled szurni. Pl elég vizet iszol...nem mindennap hamburgert meg street foodokat eszel meg édességeket. Edzés a legjobb. Csak egészséges életmód...nem azt mondom,hogy extra egészségmaniad legyen,de törődj a testeddel. Próbáld meg. Ha nem megy,vagy beteg vagy,vagy kiderul,hogy vmi betegség gyengít le,orvos végső esetben.
2018. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!