Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

2 napja nem volt székletem ez baj?

2 napja nem kakiltam,eddig mindennap volt székletem.

Nem fáj a hasam se semmi,de picit felvan puffadva a hasam..nem tudom,hogy ez baj-e??kérlek segítsetek..

Zavar,hogy nem volt 2 napja székletem ezért próbáltam meleg vizet inni,cukros tejet,olajas ételt,tejfölt,tejet,langyos vizet..

Nem tudom,hogy forduljak-e hashajtó segítségéhez vagy várjak hátha kijön? érzem,hogy keményebb a normálisnál és bent van a székletem..szerintetek ez nagy baj? segítség!!!!

Keress kérdéseket hasonló témákban: széklet, szorulás

2018. júl. 17. 16:07  Privát üzenet  

A válaszok
Hát, nézd, pár hónapja volt az a csávó, aki 47 napig nem szart a börtönben, mert abból kimutatták volna a drogot :D Viccen kívül, 1 kanál étolajat egyél meg, ha nem hat, vegyél szennatablettát. (egy gyógynövény, engem rendbe hozott.)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2018. júl. 17. 16:14 Privát üzenet

Hashajtónál van enyhébb ám hathatós megoldás.

Apámnak is adtam, hálás érte.

Dr Chen Patika Szűztea Forte kapszula. Eredetileg fogyókúrázóknak szánják, de olyan zöldtea-gyógynövény kombó, hogy szépen stimulálja az anyagcserédet és megoldja az ilyen székrekedési gondokat.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2018. júl. 17. 16:15 Privát üzenet
2 nap még nem olyan vészes. Volt, hogy egy hétig nem tudtam elmenni, akkor nekem a glicerinkúp segített. Egy ideje tejeskávét iszok 2-3 naponta, nekem ez is segített.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2018. júl. 17. 16:22 Privát üzenet

#1 mi lett végül azzal a jómadárral nem tudod? xd

amúgy két nap még nem feltétlen vészes. én volt hogy kempingeztem és direkt nem fektettem kábelt két napig, mert nem akartam a természetben. amúgy ha nagyon nem jön akkor hashajtó. vagy kávé, banán, engem ezek mindig megszratnak

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2018. júl. 17. 16:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!:)

Anyukám adott 2 kanál étolajat sajnos még az sem használt,pedig már eléggé fáj a hasam..tornáztam picit hátha,de az sem volt az igazi:( ha nem válik be semmi akkor holnap veszünk hashajtót vagy kúpot.

# 5/9Időpont 2018. júl. 17. 17:17 Privát üzenet
#4 a banán az inkább hasfogó

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2018. júl. 17. 17:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

GYEREKEK MOST HASZNÁLT MINDEN EGYSZERRE! KIJÖTT!!!:0

# 7/9Időpont 2018. júl. 17. 19:17 Privát üzenet
Egészségedre! Örülök, nagyon jó megkönnyebbülni ;)

# 8/9Időpont 2018. júl. 17. 19:33 Privát üzenet

#4 kiengedték, mert nem tudtak mit kezdeni vele, ha nem szarik, hát nem szarik.

[link]

örülök, hogy a kérdező problémája megoldódott :D

# 9/9Időpont 2018. júl. 17. 20:56 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nincs székletem már 5 napja (tegnap vettem be guttalaxot de semmire nem jó, nem hajtott meg) ettem szilva lekvárt az sem jött be. Már mindent kiprobáltam. Mit tegyek?
Négy napja nem volt székletem. Inger sem semmi. Mit csináljak mit egyek vagy igyak. Félek hogy leáll a gyomrom szó szerint?
Az baj, ha 3 napja nincs székletem?
Miért hígabb a székletem pár napja?
Több mint 4 napja nem volt székletem, pedig nem eszek keveset és nem vagyok kövér se, inkább vékony. Miért lehet ez?
Hasmenes? Pr napja alig ettem nem votl etvagyam Ma volt ettem kebabot es fplxekonyabb volt a szekletem Azert mert nem ettem sokaig vagy a kevab miatt?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!