Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Velem van a baj, hogy még a...

Velem van a baj, hogy még a 30 fokot is nagyon melegnek érzem?

Figyelt kérdés
Komoly a kérdés, mert kezdek magamban kételkedni. Más vígan nyaral, biciklizik, sétál a napon, "De jó idő van!" felkiáltással, én meg majd elpusztulok. Ha megmozdulok, már folyik rólam a víz, égeti az agyamat a Nap, stb. Legszívesebben ki sem dugnám az orromat a lesötétített szobából egész nap. Más is van így?

2018. júl. 20. 18:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs veled baj, egyszerűen nem bírod a meleget. Én sem. A szomszédom pedig akkor van elemében, ha legalább 35 fok van, és (nem vicc) a tűző napon kapálgatja a virágoskertjét. Viszont ő meg akkor csodál, amikor kint a tavaszi, őszi 15 fokban én ujjatlan felsőben, és rövidgatyában császkálok. Mindenki más, és ezért rohadt nagy szerencse, hogy nem mi emberek döntünk arról hány fok legyen kint. :D

Nekem télen a -20 teljesen jó egy kiadós téli sétához, Nyáron olyan 25-ig érzem magam jól, 25 fölött még kibírom, de már nincs olyan komfortérzetem mint kéne, 30 fölött pedig minden bajom van, mert nem bírom a kánikulát.

Pár éve életmódot váltottam, közel 25 kilót fogytam, azt hittem, úgy majd jobban fogom bírni. Hát egy nagy frászkarikát, azóta sem bírom, és még talán jobban szakad rólam a víz, mint túlsúlyosan.


# 6 Csak megjegyzem, az sem normális, ha valaki a 25-28 fokokban fázik...

2018. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálam Tetőtéri lakásban amíg nem vettem mobil klímát a lakásban még Rosszabb volt,mint.kint! Hiába ventilátor, meg bármi,semmit sem ért szinte. Mióta van klíma,azóta elviselhető. A fekete panel tető beszívja a meleget, este adja le,amikor máshol lehűlt már rég,itt akkor volt a legmelegebb!
2018. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2018. júl. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!