Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fájdalmatlan nyirokcsomó...

Fájdalmatlan nyirokcsomó duzzanat. Mitől?

Figyelt kérdés
4 napja a nyakamon van egy kemény nyirokcsomó. Nem fáj, kemény. Ez nagy baj lehet?

2018. júl. 21. 14:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mozgatni :(
2018. júl. 21. 14:15
 2/9 anonim ***** válasza:
Pontosan hol?
2018. júl. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A fulem alatt. Ha vizszintesen nezzuk az orrommal egyvonalban. A fulem alatt jobb oldalt es csak egy db
2018. júl. 21. 14:50
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem mozgatható. Nagyon be paráztam
2018. júl. 21. 14:51
 5/9 A kérdező kommentje:
Tegnap ha erősen nyomtam fájt. Ma reggelre ez a fájdalom nyomásra se jön elő.
2018. júl. 21. 14:54
 6/9 anonim ***** válasza:
A nyirok rendszer a test működésébe "bépitett" szűrő berendezések.Nagyon sok van belőlük,még a mandulák,vagy a vak bél is ezek közé tartozik.Időnként képesek megduzzadni,kissé fájdalmassá válni.Pár nap után vissza állnak normális helyzetbe .
2018. júl. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pont hogy sajnos nem fáj. Az gáz?
2018. júl. 21. 17:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Attól, hogy nem fáj, még lehet valami baj előjele. Biztonság kedvéért mutasd meg magad orvosnak. Pl. Fü-orr-gégésznek, ha a füled alatt van.

Ez az úgynevezett parotis (fültő) mirigy. Nem írom, hogy mi baj okozója lehet, mert nem akarlak feleslegesen idegesíteni. Javaslom: vizsgáltasd ki.

2018. júl. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Légyszi írd le! Így rosszabb
2018. júl. 22. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!