Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt mar mas is hasonló...

Volt mar mas is hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Kb ket hónapja vettem eszre, h a bal kulcsontom felett a nyirokcsomom megdagadt. Mivel rettentő hipohonder vagyok, múlt penteken elmentem nyaki es pajzs uhura, ahol kiderült, h az ott tenyleg nyirokcsomo duzzanat,10x3 mm-es, plusz h van egy göb es par ciszta a pajzsmirigyemen, de ne aggódjak, sokaknak van ilyen. dokino azt is mondta h semmi kóros elváltozás sincsen, de mivel a neten minden sz@rt összeolvastam, igy bejelentkeztem máshova is július 4re. Ami engem aggaszt, h mitol lehet megdagadva? A dokino azt mondta h nézzem mindig, h nem nagyobbodik e, ha igen, akkor kell mintát venni belole, meg azt hogy az is lehet, h igy marad, nem húzódik vissza. Volt másnak is ilyen?

2018. jún. 16. 23:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!