Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csak én vagyok úgy, hogy...

Csak én vagyok úgy, hogy csukott ajtónál tudok aludni? Nekem biztonság érzetet ad. Sokkal nyugodtabb vagyok.

Figyelt kérdés

... mert amikor nyitva van akkor folyamatosan kattog az agyam és nem tudom...


plusz még valami:

ilyen nyáron is csak toll takaróval vagyok képes elaludni, úgy hogy nyakig be vagyok takarózva és nem lóg ki semmi "alkatrészem". Ha valami vékony takaró van rajtam akkor nem tudok aludni... Itt is a biztonság érzet miatt van, mivel érzem a tolltakaró súlyát, ami rám "nehezedik" ...


Valaki van még így velem? Vannak ilyen furcsa szokásaitok?


(Nem találtam jobb témát bocsi:$)


2010. jún. 19. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
ez rám is igaz, mindkettő, amit irtál. ez tényleg a biztonságérzetről szól, ill. a félelmekről, amik miatt jobb így.
2010. jún. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is csukott ajtónál alszom, és állig bevagyok takarózva. Ja és még éjjeli konnektor lámpa is világít a szobánkba. Egyszerűen így érzem magam biztonságban. Évek óta ez a dilim.
2010. jún. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

első vagyok


nálam meg a sólámpa ég éjjel...:)

2010. jún. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nálam is megtalálható mind a kettő:) nálam a lámpa nem ég ha nem ilyen kis világítós bírok vannak sok helyen amik foszforeszkálnak de nekem még van olyan is hogy csak a kedvenc párnámmal tudok normálisan aludni:) úgy hogy szerintem mindenkinek meg van a maga mániája:)
2010. jún. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Úristen.. mintha magam olvasnám. Mondjuk én napközben sem szeretem a nyitott ajtókat, este meg csak akkor, ha van még vki rajtam kívül a lakásban, de akkor meg becsukni nem szeretem. Nem tudok úgy aludni, ha kilóg a lábam, főleg a lábfejem. Nyakig be kell hogy legyek takarózva. A hajam nem lehet az arcom alatt, mert nem tudok aludni. Emellett a küszöbnek ütődő porszívó hangjától egyenesen frászt kapok.
2010. júl. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!