Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezt mi okozhatja? Többi lent.

Ezt mi okozhatja? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ma reggel a buszon elég erős hányinger fogott el, pedig sosem voltam rosszul utazástól. A torkomban éreztem a gyomromat, nagyon nehezen volt elviselhető. Kicsit feljebb ültem és kiegyenesítettem a hátamat, hogy mélyebbeket tudjak lélegezni, amikor egyszercsak levert a víz. Hirtelen melegem lett és izzadni kezdtem. Úgy voltam vele, hogyha most azonnal nem szállok le, akkor helyben elhányom magam és elájulok. Felálltam, hogy leszálljak, és egyszercsak elsötétült előttem minden...alig láttam, hogy melyik buszmegállónál tart a busz, vagy hogy ülnek-e az előttem lévő ülésen vagy sem. Miközben nagyon erősen kapaszkodtam, a hallásom is gyengült, olyan tompán hallottam mindent, mintha víz alatt lettem volna. Nagy nehezen levánszorogtan a lépcsőn, amit alig láttam, majd a szabad levegő hatására 1-2 percen belül javult a helyzetem...nagyon megijedtem. Volt már valakinek hasonló?

2018. aug. 15. 11:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!