Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez depresszió lenne? többi lent.

Ez depresszió lenne? többi lent.

Figyelt kérdés
Már 1 éve nem járok el sehová,apukám beteg lett márciusban nagyon megviselt és most is csak rá tudok gondolni alig várom mindig,hogy hazajöjjön mindig megnézem a leleteit.Ma reggel is ment vizsgálatra és reggel úgy keltem,hogy fáj a mellkasom és hányingerem is lett gyomoridegem volt egész nap,és most is sírhatnékom van pedig nincs semmi rossz nem gondolok a jövőre céltalan vagyok nincs kedvem semmihez olvasni szoktam meg nagyon sokat imátkozni.Miért van ez velem? mindenhonnan csak haza akarok menekülni.18/L
2018. szept. 5. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Aggódsz apukád betegsége miatt, ez pedig állandó szorongást okoz, ami ha sokáig húzódik, okozhat fizikai tüneteket is (pl. amiket leírtál). Ehhez jön még a szokásos őszi depresszívebb időszak: rövidülnek a nappalok, egyre hűvösebb lesz az idő, stb. Próbálj meg visszatérni a normál kerékvágásba, az orvosok dolga, hogy meggyógyítsák apukádat, nem a tiéd. Azzal nem segítesz, ha magadat is lelkibeteggé teszed miatta. Inkább vállalj magadra olyan feladatokat, ami eddig az ő dolga volt, annak ő is örülni fog. Depresszió ellen pedig a leghatékonyabb megoldás a fényterápia: mindig tartsd égve otthon a vilanyt és próbálj minél több időt a szabadban tölteni. Az persze nem baj, ha sokat olvasol és imádkozol, de ne fordulj ennyire magadba. Sportolj és mozogj minél többet, azzal az undorító és lehangoló őszi-téli időszak is könnyen átvészelhető. :)
2018. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen az. Igyál citromfű teát napi három alkalommal, és szedjél B-MAX vitamint.
2018. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon kedvesek vagytok! :)
2018. szept. 9. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!