Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éjjel mindig felébredek és...

Éjjel mindig felébredek és nem tudok visszaaludni, miért?

Figyelt kérdés

Ezen a héten minden éjjel vagy inkább hajnalban felébredtem 3-4-5 óra között és képtelen voltam visszaaludni.Emellett mindig levagyok izzadva amikor felébredek.Lehet a depressziotól is de ilyen nem történt még velem.


17/L



2018. szept. 20. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
En is rosszul alszom 2-3 napja. Miota olyan az ido, mintha front lenne. Remelem beall majd normalisan azert egy ido utan, mert eleg rossz igy dolgozni. Nem lehet, hogy neked is az idojaras valtozastol? Pedig ugy orultem, ha jon a huvosebb ido, jobban fogok aludni. De nem. :(
2018. szept. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát meglehet.De eddig még nem tapasztaltam ilyent
2018. szept. 20. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Agykontroll tanfolyamon tanítják az alváskontrollt vagy olvasd el a Gyógyító kód c. könyvet. Csodákat tett velem minden. Én 2 évet nem aludtam, csak bogyókkal. Rettenetes volt.Meggyógyultam.
2018. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!