Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lelkileg van esély megerősödni...

Lelkileg van esély megerősödni? Ha úgy érzem már nem bírok élni és megakarok halni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 16. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Igen van. Menj el egy pszcihológushoz, és fel a fejjel :)
2017. dec. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell az önsajnálatba belemerülni. Mindenkinek megvan a maga gondja, amit csak önmaga tud megoldani és nem a sültgalambra várni. Igen, ez munkával, konfliktusokkal jár. Na és ?
2017. dec. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Nincs, en is ezt érzem, szenvedek mint egy állat.
2017. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt ülök és azon töprengek, hogy erre milyen érdemi dolgot lehet írni. 10 éve még én is ilyeneket mondtam, megjártam a pszichiátriát is, éveken keresztül szedtem antidepresszánsokat, szóval pocsékul éreztem magam, és az örömteli élet egy nagy kamunak tűnt. Aztán... megtaláltam Krisztust... csak viccelek! :D:D:D

Hogy lehetne összefoglalni azt sok-sok évnyi élményt, amikor kimozdultam a komfortzónámból és igent mondtam az életre? Erre csak frázisokat lehet írni, pedig sok frázis ebben az esetben történetesen igaz.

A nulla kilométerkő az, hogy te magad eldöntöd, nem akarsz szenvedni, és a rengeteg negatív energiát megpróbálod átalakítani, és az épülésedre felhasználni. Ehhez rengeteg tetterőre, önreflexióra, érzelmi intelligenciára, és önmagunkkal szembeni kritikus gondolkodásra van szükség. Ez a legelemibb döntés ezzel kapcsolatban. Ha ez a döntés megszületik, onnantól már (túlnyomórészt) kaland az önfelfedezés.


Ha a társas interakciók mennek a legnehezebben, mint anno nekem, akkor ezt egy világos, gyakorlatorientált, előremutató írásnak tartom. Hátha neked is segít:


[link]

2017. dec. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nm meghalni vágy, hanem meghallni te az igazságot a fülleddel vágy. Ha tudod mi a küldetésed, amit kaptál, s amiért jöttél ide közzénk, akkor csak hallgatod , ami szíved súg neked.


Bocsánat, lehet ez túl sok így egyszerre, de egyébként erős vagy, csak nem hagyod magad hogy ezt meghalld, mert talán rossza használnád, mint azt oly sokan megtették ebben a világban.

2017. dec. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6%
A kormány minden erejével azon van, hogy a gyöngékre uszítsa az "embereit-a barikákat" azért, hogy ki iktassa őket. Vagy is a föld alá kell valahogy juttatni őket. Ne enged! Többet érsz te mindegyiknél!
2017. dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem másnak akarsz megfelelni,hanem leszarsz mindenkit és végre csak magaddal foglalkozol.


#1-nek és #2-nek: könnyű itélkezni a fotelből,nézve az éjjelnappalbudapestet! A magatokfajtát ki kellene lőni az űrbe.

2017. dec. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!