Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyomorrontás tüneteként lehet...

Gyomorrontás tüneteként lehet csak fejfájás?

Figyelt kérdés
Többször előfordult, hogy egy nehezebb étel fogyasztása után másnap fejfájással kelek, majd kicsit később hányás és utána elmúlik a fejfájásom. Hasfájás, hasmenés nem jelentkezik. Ez lehet a kajától? Havi szinten előfordul 30 éves nő vagyok. Nincs köze a ciklusomhoz.

2018. okt. 17. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Havi szinten "gyomorrontásod" van? Ez nem normális. Mit szoktál enni olyankor?
2018. okt. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy szerintem sem normális. Dokinál már voltam, de ugye ez nem egy nagy probléma nekik, így igazából nem sok választ kaptam.

Legutóbb toroskáposzta után jelentkezett, pedig nem ettem csak egy kicsit belőle. De ez csak egy eset... Máskor is ettem már, és nem volt bajom tőle.

2018. okt. 17. 10:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs közös összetevő az ételekben (pl. ételízesítő), akkor mindenképp vizsgáltasd ki magad. Lehet diabétesz, de akár máj vagy egyéb belső szervi probléma.
2018. okt. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

A háziorvos max tüneti kezelést ad, de akkor kicsit határozottabb leszek vele.

Gondolom egy teljes vérképből azért sok minden kiderülhet.

2018. okt. 17. 11:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem gyomorrontás, hanem migrénes vagy, attól lehet hányás is a fejfájás mellett.
2018. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!