Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek elmenjek? Ti...

Szerintetek elmenjek? Ti elmennétek ilyen állapotban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hívtak szilveszteri buliba, el is szeretnék menni nagyon, viszont ebéd óta nagyon rosszul vagyok, 2x hánytam is, még mindig émelygek és fáj a fejem. Valószínűleg a lencsefőzelék amit ettem, nem bírja az epém, vagy pedig valami vírust kaptam el. Reggel torokfájásra ébredtem. Már vettem be 2 szem Bilagitet a gyomorpanaszokra, 2 szem Algophyrint a fejfájásra, Mezymet is, de még mindig nem vagyok jobban. :( Nagyon fáradtnak is érzem magam, legszívesebben átaludnám magam az újévbe.

De a barátomnak aki elhívott, megígértem hogy mindenképpen megyek, de nem vagyok biztos hogy addigra (kb. 9 óra) jobban leszek. Csak akkor meg egyedül tölteném a szilvesztert, mert szüleim sem lesznek itthon. Bár ha maradnék, úgyis elaludnék, szóval mindegy...

Meg egyáltalán lehet ilyenkor inni alkoholt, erre a sok gyógyszerre amit bevettem? Nem tudom mit csináljak, szívem szerint elmennék, meg is ígértem, de a testem mást diktál... :(



2017. dec. 31. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék. Ha hánysz egyet a buliban, senki nem hiszi majd el, hogy beteg vagy, te leszel a gusztustalan, aki biztos túl sokat ivott.
2017. dec. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Max menj el és ne igyál alkoholt, elmondod hogy gyógyszert vettél be mert rosszul érezted magad de menni szerettél volna. Erőltetni nem hiszem hogy fogják. Ha erőltetik gyere el, 5 szem gyógyszert vettél be, arra semmit ne igyál mert 1 sör után is már egy jó kis szilveszteri gyomormosás lehet a vége. DE a helyedben felhívnám a barátod és elmondanám neki hogy rosszul vagy stb... Ha a barátod annyira veled akar lenni (bármi okból kifolyólag) akkor menjen át hozzátok és filmezettek, ha nem akar akkor meg úgy se nagyon fogja érdekelni hogy ott vagy-e a sok ember közt vagy nem.
2017. dec. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, az lesz a legjobb ha inkább pihenek.. :\
2017. dec. 31. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy otthon maradtál, én ilyen állapotban nem mennék sehova. Filmezz, amíg van kedved és erőd fent maradni, aztán próbálj aludni, persze, csak ha tudsz a sok tűzijátéktól. Felénk már 6 óta megy a buli. :)
2017. dec. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9%

Szilveszter...

Mit kell ezen ünnepelni, naptártechnikai dolog.

2017. dec. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!