Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyomorrontásom van már két...

Gyomorrontásom van már két hete? Mit (t) egyek?

Figyelt kérdés

Na szóval uncsim volt nálunk 3-4 hete és utána himlős lett,rajtam 2 hete kijöttek valami pöttyök,minden stimmelt csak lázam nem volt meg a pöttyök se úgy néztek ki,ezért ezen a héten kedden elmentünk az orvoshoz és megállapította,hogy allergiás vagyok és,hogy gyomorrontásom van amiről én nem tudtam,mert a rubeólánál gyomorfájás is fel volt tüntetve és én meg voltam győződve,hogy én rubeólás vagyok ezért ettem olyat is amit nem lett volna szabad,azóta egy alkalommal,pontosan tegnap ettem csak húslevest,amit igazán nem kellet volna,de azóta csak kekszet,teát cukor nélkül + egy kis citromlé meg pirítóst ettem,még mindig fáj a gyomrom és azt szeretném megkérdezni,hogy mikor ehetek már rendes kaját és hogy még mit egyek míg el nem múlik?Arra gondoltam,hogy holnap esetleg ehetnék egy kis tejberizst,csak nem akarok úgy járni,mint a húslevessel,hogy egész nap rosszul vagyok tőle?

+ megy a hasam,hányinger

Köszi aki elolvasta



2012. szept. 13. 15:34
 1/3 A kérdező kommentje:
kekszet 3 napja eszek,már nem kívánom,most fogok enni egy kis főtt krumplit,mert üres a gyomrom és már megint szédülök
2012. szept. 13. 16:18
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, de nekem ez nagyon úgy tűnik, hogy nem egyszerű gyomorrontás, hanem valami vírusos fertőzés. Menj el egy NORMÁLIS orvoshoz, aki felír pl. antibiotikumot.


Esetleg egy vérvétel sem ártana, hogy meg lehessen nézni mi okozhatja a bajt.

2012. szept. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi,kezdek kicsit jobban lenni,de még vannak úgynevezett görcseim,de az is ritkán.
2012. szept. 14. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!