Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok sovány? Lent a...

Miért vagyok sovány? Lent a tüneteim.

Figyelt kérdés
Kb 170 cm vagyok és 49 kg. Enni eszek amennyit bírok. Nem hízok. Gyenge vagyok, szédülök néha, nincs kedvem semmihez, sivárnak egyhangunak érzem az életem. Öngyilkossági gondolataim vannak. Nincsen kedvem élni,elment az életkedvem. Nincsenek barátaim, nem szeretem a felszínes dolgokat. Magányos vagyok, nem tudom mit kezdjek az életemel, semmihez sincs kedvem. Ideges vagyok hamar felkapom a cukrok. Unalmas vagyok és szomoru, ami külsőleg az arcomon megmutatkozik. Nincs kedvem élni, semmit nem akarok csinálni. Megakarok halni megint megakarok halni. Vérvételen voltam, minden rendben volt. Kivétel a trigliceril mert magas és eltérő.

2018. okt. 31. 20:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok élni, szenvedek megakarok halni. 😢😢😢
2018. okt. 31. 20:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Mennyi idős?
2018. okt. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
21F
2018. okt. 31. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Peritolt írass fel magadnak! Ettől rendbe jössz.
2018. okt. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit csinál a Peritol? Mire való?
2018. nov. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!