Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fülzúgás, fülcsengés-kérdés?

Fülzúgás, fülcsengés-kérdés?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál, örökletesnek mondta, kaptam értágítót, amit szedek már 3.hete de nem jobb sajnos. Ma is nagyon hangos.. az a gond, hogy 30+ èvesen nem tudom elhinni, hogy nem tudok ezen vàltoztatni, ha màr egyszer szedek rá valamit is. Negyek vissza 2 hét múlva de nem tudok pihenni, kész vagyok.. van valaki hasonló problémával?
2018. nov. 3. 18:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
2002 aug. 6-tól cseng.Mindkettő, hol jobban-hol kevésbé. Háttérzaj kell folyamatosan. Este a legrosszabb, mikor síri csend van. Na de mind1. ez van.
2018. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

6. osztályos korom óta sípol a fülem. Most 21 éves vagyok.

Semmit nem tudnak csinálni vele.

Van, hogy fel sem tűnik szinte, viszon néha nagyon hangos.

2018. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nekem csak egy ève. De nagyon rossz. Nálatok mivel próbálkoztak a megszüntetésben?
2018. nov. 3. 18:47
 4/26 anonim ***** válasza:
Én is 30+ vagyok 3 éve zúg a fülem -fejem . Pontosan nem is tudom sokszor meghatározni ,hogy mi is zúg . Minden létező orvosi vizsgálaton túlestem ami csak létezhet . Kaptam infúziót , keringésjavítót , értágítót . Semmi sem változott . A doki azt mondta ,hogy fogalma sincs a mai orvostudománynak arról ,hogy mi is váltja ki ,mitől jön elő. Van amikor konkrétan meg lehet határozni ,hogy mitől alakult ki. Pl : amikor egy gránát felrobban egy katona mellet .Ekkor lehet azt mondani ,hogy ettől van . Nekem azt tanácsolták ,hogy próbáljam meg elfogadni , egy napon ahogy jött lehet majd el is megy .
2018. nov. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Értágítót kaptam, hamarosan kórházba megyek keringésjavító infuzióra. Nos, nem nyugodtam meg... köszönöm a válaszod!
2018. nov. 15. 20:36
 6/26 anonim ***** válasza:
Sok sikert ! Azért majd írd meg ,hogy hogyan sült el az infúziós kezelés . 4/5
2018. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Mindenképp. Köszi nektek🙏
2018. nov. 19. 20:30
 8/26 A kérdező kommentje:
Sziasztok! 3.napom van ma, egyelore semmi javulàs..
2018. dec. 1. 19:20
 9/26 anonim ***** válasza:
Én 7 alkalommal kaptam inf-ót ,nem múlt el ,nem is csendesedet . A doki azt mondta ,hogy nem baj , örülhetek is . Mert így biztos nem érszűkület áll a háttérben . Azért kíváncsian várom ,hogy te hogyan reagálsz majd. Mit kapsz ? Nootropil ? Cavinton ?
2018. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Cavintont! Ki is újult a visszerem......
2018. dec. 4. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!