Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fülzúgás, fülcsengés-kérdés?

Fülzúgás, fülcsengés-kérdés?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál, örökletesnek mondta, kaptam értágítót, amit szedek már 3.hete de nem jobb sajnos. Ma is nagyon hangos.. az a gond, hogy 30+ èvesen nem tudom elhinni, hogy nem tudok ezen vàltoztatni, ha màr egyszer szedek rá valamit is. Negyek vissza 2 hét múlva de nem tudok pihenni, kész vagyok.. van valaki hasonló problémával?
2018. nov. 3. 18:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Mivel értágító,keringésjavító sajnos ez velejárója . Még aranyér is kijöhet . Nekem is ez lett a vége . :-) Azért kitartást !
2018. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Köszi :) neked is! :)

Viszont nekem azóta 2 oldalon intenzíven cseng. Eddig ritkán csengett egyszerre.

2018. dec. 5. 11:50
 13/26 anonim ***** válasza:
Megpróbáltad kipróbáltad . . . . én is megpróbáltam mindent , nem múlt el. Remélem egy napon elmúlik .
2018. dec. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Még annyit ,hogy ha nem tudsz aludni mond el a háziorvosodnak ,hogy mi a pálya , miket kaptál eddig ,stb. Nekem írt fel nyugtatót és 1 /2 altatót .Legalább aludni tudjak .
2018. dec. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Én is szedek azóta nyugtatót.
2018. dec. 6. 12:39
 16/26 anonim ***** válasza:
Te is mindent megtettél ,ez van . Reméljük lesz rá gyógymód egy napon vagy magától elmúlik .
2018. dec. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! Van valami változás a fülzúgásodban ?
2018. dec. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Szia! Nincs! Stresszre intenzíven erősödik, gyakorlatilag reggel fülcsengésre kelek, nehezen alszom vissza, de csak napi egy (este) nyugtatót veszek be hogy egyáltalán aludni tudjak. Napközben, most pl hogy szabin voltam, lett volna lehetőségem aludni, nem ment, egész napok mentek el vergődéssel. Őszintén mondom, hogy már lassan elfogadom hogy ez van. Viszont még megyek vizsgálatokra hogy a lelkem megnyugodjon hogy mindent megtettem.
2018. dec. 30. 11:59
 19/26 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van . Nem akarok beledumálni ,de felesleges bárhová tovább menni . Én is végigcsináltam mindenféle kivizsgálást ami csak szükséges ...sőt még azon is túl .,a doki előre megmondta ,hogy mehetek , de felesleges . De ha úgy érzed ,hogy megnyugtat akkor csináld végig . Ha van kérdésed nyugodtan tedd fel .
2018. dec. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem szabadna de én még bízom, csak azt nem tudom, hogy miben. :(((
2018. dec. 30. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!