Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon fáj a vesém mit tudnék...

Nagyon fáj a vesém mit tudnék csinálni vele? Orvos nélkül menni fog a dolog? Már tobb mint 1 hónapja tart. Már voltam dokinál meg korházba is feküdtem vele, de nem jobb. annyi h mostmár lázam nincs de nagyon fáj.

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
próbálj valamilyen gyógyfüves teát inni. Nekem az hozta helyre pár éve(4keresztes volt a pisim az antibiotikum se segített),azt hiszem mezei zsurló volt a neve.utánna nézzek?
2010. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Oros nélkül nem igen. Mi volt a diagnozis?
2010. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen légyszi nézz utánna.

3 keresztes volt a vizeletem, 40 fokos lázzal.vesemedence gzulladásom volt( van) korházba voltam a lázam nem ment le.kaptam antibiotikumot de nem jobb, nem akarok orvoshoz menni segitesetek kérlek

2010. jún. 25. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Urea, kreatinin milyen lett? És a 10 paraméter közül melyik lett a 3 keresztes?


Figyelmeztetlek, hogy ha a gyulladás átmegy krónikus gyulladásba, akkor az általa okozott károk visszafordíthatatlanok és éveken belül dialízisre lehet szükség, és egyedül csak a veseátültetés segíthet.


Jobb lenne addig orvoshoz menni, amíg még lehet valamit tenni...

2010. jún. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az első válaszoló vagyok.medveszőlő és zsurló teának a keverékét ittam.legalább napi 1.5litert.meg gőzöltem is vele a pisilőkémet. De az utolsónak igaza van,a gyulladás nem vicc.nekem felfázásom volt!a te esetedben szerintem kiegészítő kezelésnek kellene használni. Gyógyulj meg mielőbb.ha esetleg beválik a teám,irj egy e-mailt.remélemem tudtam segíteni.
2010. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!