Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen sztk-ba menjek vagy...

6 hetesen sztk-ba menjek vagy a kórházba ahhoz a dokihoz, akinél szülni szeretnék? Melyik a jobb/olcsóbb választás?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp az sztk az olcsóbb. Hogy melyik a jobb? Az attól is függ, hogy milyenek ott a dokik. Én itt nem mennék sztk-ba, mert olyan szemetek. de amint leteszel egy kis pénzt, lesz egy, aki kedves, és figyelmes veled. Ha nem vagy érzékeny, akkor jó az sztk is :)
2010. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:) Köszi. Lelkileg kibírom, csak lássanak el és nézzenek meg rendesen.

Védőnőhöz előtte kell menni? A doki előtt? Az is az sztk-ban van? Vagy hol? Áhh.. kicsit tudatlan vagyok.

2010. dec. 2. 14:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Először kell dokihoz, hogy adjon egy papírt, hogy terhes vagy. Azzal lehet menni a védőnőhöz. Nálunk van városi kisokost, abban benne van a védőnők telszáma. Hívd fel, mond meg, hogy hol laksz, megmondják mikor kell menni, és hova, de sztk-s.
2010. dec. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én még sztk-ba járok, 10+5 hetes vagyok jelenleg! Úgy voltam vele, hogy a 12. hét előtt nem nagyon akarok fizetgetni, úgyis kell majd eleget!

Nálunk is csak terhességet igazoló papírral lehet menni védőnőhöz, és nálunk az nem az sztk-ban van...bár mivel ez BP, nem kell rajta csodálkozni. A doki majd meg tudja mondani, hogy hova, kihez kell menned!

2010. dec. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. dec. 2. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!