Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem emlékszem, hogy mit...

Miért nem emlékszem, hogy mit csináltam tegnap? Veletek is előfordult hasonló dolog?

Figyelt kérdés

20/F

Felvidékről származom.


Tegnap ástam fel a kis fóliát, és Máma már nem emlékeztem, hogy tegnap felástam az első felét, az anyumék említették, hogy tegnap ástam fel. Csakhogy arra emlékszem, hogy 10:00 kor ástam, csak nem emlékeztem, hogy az tegnap volt, mert olyan gyorsan felástam.


Máma befejeztem a másik felét. Arra emlékszem, hogy voltam fodrásznál. Még a nagymamámot vittem templomba, és mentem érte. Pl hétfőn és kedden suliban voltam, tudom, hogy hétfőre volt házi lecke fogalmazást irni, csakhogy én hiányoztam a suliból, és nem tudtam semmilyen fogalmazásról. Kedden elvittem. Hétfőn kaptam 2, 3-ast és kedden 4-est. Aztán kedden felhívtam az egyik ismerősömet, hogy el-i vinne munkába.



EEG-re járok minden évben minden rendben. Nagyon félek, hogy mi lehetett ez. Pl emlékszem a hétvégére is. Csak a tegnapi nap az ásás nem jön be, olyan gyorsan elment az. Nem kommunikálok otthon senkivel csak tv-zek vagy neten vagyok. Félek, hogy valami baj lehet az agyammal. Nagyon félek.



Történt veletek hasonló dolog?

Szerintetek mi lehet ez? :/


2018. nov. 15. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:

szia ez így elég fura megfogalmazás, nehéz kiszűrni, mit is szeretnél kérdezni.

Valószínűleg túl sokat gépezel és az agyad nem tud át állni, lehet többet kéne aludnod.

2018. nov. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
10:30: Azt szeretném kérdezni, hogy ugye nem komoly a helyzet? Napi 7-8 órát alszom.
2018. nov. 15. 10:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem több ilyen esetem is volt. Amire emlékszem, 6 éves koromban több napos kiesés. Aztán ahogyan telt az idő egyre- másra emlékszem-nem emlékszem. Most 55 éves vagyok.

Ha akarsz erről beszélgetni szívesen beszélgetek veled, és talán hasznos tanácsot is tudok adni ez ügyben.

2018. nov. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!