Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy szemölcshöz hasonló...

Van egy szemölcshöz hasonló dolog a nemi szervemen. A nőgyógyász mit fog csinálni? Gondolom elvégzi az éves nőgyógyászati vizsgálatot, de azon kívül?

Figyelt kérdés
Vesz kenetet a szemölcs felületéről is? Vagy megnézi mikroszkóppal is?
2015. júl. 17. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha valóban szemölcs (hpv, condyloma), akkor leecseteli. Megvizsgál, hogy belül van-e. Majd visszahív kontrollra.

Így fix, hogy rákszűrés nem lesz, amíg el nem múlik.

2015. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért nem végeznek ilyenkor rákszűrést? Ha például nem mondanám el a nőgyógyásznak, hogy van egy szemölcsöm, észre se venné, mert annyira pici. Tehát elkezdené annak rendje és módja szerint a kenetvételt a citológiához.
2015. júl. 17. 21:23
 3/12 A kérdező kommentje:

Azt olvastam internetes oldalakon, hogy jódos oldattal ecsetelik le, de olyat is írnak, hogy folyékony nitrogénnel.

Azt nem tudod, mitől függ, hogy melyiket használják?

2015. júl. 17. 21:25
 4/12 anonim ***** válasza:

Podophylline-nek ecseteli.

Es azert nem csinal rakszurest, mert gyulladas (fertozes) eseten egyertelmuen rossz lesz az eredmeny.

Ilyenkor erdemes eloszir kezelni, aztan levenni.

Es butasag, ha nem szolsz. Ha tenyleg Condyloma, akkor ha elterjed (marpedig gyorsan terjed), mutet is lehet a vege (laseres vaporizacio boditasban).

2015. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem megcsinálta a rákszűrést, és a lehető legjobb az eredmény P1. A szemölcsöt császármetszés közben fogja levenni.
2015. júl. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És ezért lesz császár, vagy más miatt is?
2015. júl. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fél éve műtött mióma miatt; azért csak császárral szülhetek. Már szabad az út a baba előtt.
2015. júl. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na, ha az nem lett volna, ez is indokolná. Nagyon fertőz.

Egyébként, ha belül, mondjuk a méhszájadon is lett volna, nem hinném, hogy halogatná a doki a műtétet. Nyílhatna is tőle.

2015. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy kondilóma, de majd kiderül.

Nem tűnik úgy, mint ami gyorsan terjed. Már ott van több, mint két éve.

2015. júl. 18. 15:28
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak egy szemölcs miatt még nem biztos, hogy gyulladásom is van. Azért egy gyulladásnak vannak tünetei, mint a folyás például. Nekem semmiféle egyéb tünetem nincs.
2015. júl. 18. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!