Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lelki bajokra ad igazolást az...

Lelki bajokra ad igazolást az orvos?

Figyelt kérdés
Eddig ebben az évben mindent tűrtem de ma végig sírtam az éjszakát. Az hagyján hogy álmos vagyok azt leszarom. De egy nap ha nem jövök be az nem a világ vége ugye?? :(

2018. nov. 16. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A hiányzást igazolja az orvos.
2018. nov. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 danihunxd ***** válasza:
0%
Helló kedves kérdező!!! Én egyszer voltam bent phsziátrián kérni igazolást mert másnap dolgoztatott irtam énekből!!! Azatat mondta nékem a bácsi hogy menjek Pestre egy Eutenáziás kezelésre..Köszönöm szépen a figyelmet.Remélem segitettem :)
2018. nov. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Itt nincs semmiféle dolgozat.
2018. nov. 16. 08:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgytudom igen
2018. nov. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha jó kapcsolatban vagy a háziorvossal menj be hozzá (ne rendelés lejárta előtt fél órával ess be, akkor többnyire az időpontos betegek mennek). Elmagyarázod neki azt amit leírtál fentebb, és kész. Viszont, arra ne számíts hogy napokat fog igazolni.

Ha szükséges, akkor keress fel egy pszichológust (ma már minden iskolában van egy).

2018. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem kell napok én nem szeretek hiányozni csak tényleg van 1-2 nap amit lelki okokból kihagynék. Nagyon nem szeretnék hiányozni.
2018. nov. 18. 16:59
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja... meg jó kapcsolatban az orvossal hát ezt... hogy is mondjam, én nagyon ritkán vagyok beteg egy évben egyszer ha igen és ha szünet van nyilván nem megyek orvoshoz. alig lát, így nincs is kapcsolat úgy mond, de ez jó pont lehet, nem? nem vagyok lógós és nem hiányzok sokat tehát egy napot csak el lehet engedni...
2018. nov. 18. 17:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Szülő nem tudja leigazolni?
2018. nov. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem akarja. Mondván erre nem kéne pazarolni... Nem vagyok lógós szóval nem értem miért fáj ez bárkinek is főleg nem ezt vartam tőle
2018. nov. 25. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!