Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Adhat az orvos igazolást...

Adhat az orvos igazolást visszamenőleg?

Figyelt kérdés
Nos az a szitu hogy hétfőn nem mentem suliba - hánytam reggelről, meg fájt a fejem.. Később már jól voltam . De Lementem az orvoshoz igazolásért de nem volt rendelés.... És igazolás kéne nem akarom elhasználni a szülőit erre mert még arra szükség lesz... Szóval leigazolhatja ezt az orvos utólag ha mondom? De ha már ezért nem megyej suliba akkor az aznapira is adhat igazolást?:

2018. okt. 17. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

"És igazolás kéne nem akarom elhasználni a szülőit erre mert még arra szükség lesz..."


Olyan nincs, hogy "arra még szükség lesz", mert pont az ilyen esetek azok, amiket a szülő igazolhat, nem az orvos, hiszen nem mentél időben, aznap orvoshoz. Utólag a doki nem igazolhatja.


"De ha már ezért nem megyej suliba akkor az aznapira is adhat igazolást?:"


Biztos, hogy nem. :D Még egy napot akarsz lógni csak azért, hogy megpróbálj visszamenőleges igazolást szerezni? :D Nevetséges. Legalább annyi eszed legyen, hogy akkor próbáld meg, amikor nincs suli: amikor délután, vagy estefelé rendel.

2018. okt. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Úgy értettem hogy az orvos szabadságon van , nem ugy hogy már elment....

Igen valóban nevetséges hogy azért nem menjek hogy kapjak igazolást visszamenőleg még még arra napra is - De ez vidék- az orvos reggel 8-tól rendel ameddig vannak kb. 9:30-kor már megy is el más környékre , itt így megy ..

Délután is bemennék suli után ha akkor rendelne az orvos :)

2018. okt. 17. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Az a lényeg, hogy ha annyira beteg lettél volna, elmentél volna dokihoz. Ha nem mentél, az azt jelenti, hogy nem volt, és nincs is szükséged orvosi igazolásra. Pont az ilyen esetekre találták ki azt, hogy a szülő is igazolhatja. És nem, a szülő előre látható dolgokat nem igazolhat. Hanem csak pont az ilyen eseteket. Az a pár nap, amit a szülő igazolhat, az nem valami "szabi, ami jár a diáknak", hanem szükség esetén igénybe vehető lehetőség. Mint pl. ez volt.
2018. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igazad van.
2018. okt. 18. 23:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi: 1. Rosszul érzem magam, elmegyek orvoshoz. 2. Doki: "ez min. 1hét szobafogság, utána meglátjuk." 3. Egy hét után még mindig rosszul vagy, doki ukázára otthon kell maradnod. 4.Következö héten gyógyultnak nyilvánít, mehetsz suliba
2018. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mégis, mikor állitja ki az igazolást? Hetente? Nem! Utólag, a végén!!!
2018. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!