Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van hányingerem?

Mitől van hányingerem?

Figyelt kérdés
Januárban elkezdtem edzeni amivel nem volt semmi baj de csuklótörés miatt abbahagytam most novemberben újrakezdtem és rosszul vagyok közben 15 alkalomból kb 10szer nem sikerült normálisan edzek. Eleinte nincs semmi baj aztán elkezdek valamit csinálni utána elkezdem nyelni a nyálam aztán rosszabb esetben elkezdek öklendezni és bekönnyezek, ha iszok rá akkor sem múlik el úgy hogy inkább abba hagyom. Régebben bicózás közben is volt ilyen, hogy egyszerűen nem bírtam tekerni mert rám jött az öklendezés, de mióta újra elkezdtem edzeni bicózás közben is ez van és már ott tartok, hogy munka közben is vagy csak úgy rám jön itthon. Ha eszek rá akkor elmúlik de van, hogy 2-3 óra múlva visszajön. Tudnátok segíteni, hogy ez mitől lehet? Vagy valakinek volt már hasonló? A válaszokat előre is köszönöm.

2018. nov. 17. 16:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt kérdezi és lenne is rá okom de kibeszélem magamból az összes ilyen dolgot, most E, C vitamint és magneB6ot szedek
2018. nov. 28. 08:08
 12/13 anonim ***** válasza:
Van akinek nem elèg, hogy kibeszèli magàból sajnos. Javít vele sokat nagyon, de nem mindig teljesen hatásos. Attól az agyad dolgozik és generálhatja ezeket! Aztàn bármilyen testi tünetet tud produkálni sajnos! 🙁 Ha nem lesz rossz erdemènyed, akkor pszihológus, relax, stb. Mert tovàbb romolhat ez az àllapot! Nem ijesztgetès, csak tanács! Én nem mentem vele időbe és azért szépen eldurvult. Amiket szedsz, azok jók amúgy!
2018. nov. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
oksa köszi :)
2018. nov. 29. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!