Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ebben az esős időben erősödik...

Ebben az esős időben erősödik az allergia, vagy csökken? ( a parlagfűre gondolok pl. )

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ha sok eső esik, akkor értelem szerűen nő a gaz, de ha jégeső is esik(mint mostanában)akkor elpusztítja.
2010. jún. 26. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A parlagfü ugyan sokkal jobban nő esős időben, viszont a levegőben lévő pollenek koncentrációja száraz időben a nagyobb. Ennek az oka, hogy az eső leveri a földre a polleneket. Vagyis az esős idő elmúltával sokszorosára fog nőni az allergia.
2010. jún. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem amolyan rejtett allergiám van, ergo nem mutat ki semmit a teszt de mégis az vagyok (nem én találtam ki hanem az allergológus)...nekem az eső és a szél is halálos (és még sokmidnen más is), szóval nem tartom kizártnak,hogy az eső viszi a parlagfüvet:)
2010. jún. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekemis amolyan rejtett allergiam van, s fogalmam nincs mire, viszont az tény, hogy napos időbe semmi kihatása nincs, de ahogy közeledik az esős idő, s ha fúj a szél máris brutálissá válik....
2011. júl. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!