Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 17/lány sziasztok most elégé...

Boogci kérdése:

17/lány sziasztok most elégé pozitív vagyok és egy kis segizseg kéne visszont?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy keresek egy pcihologust aki nagyon fiatalos jó fej (nő) Budapesti és vagy ingyenes vagy ha fizetős is ne legyen drága.. Tudom a jó munkát megkell fizetni stb.. De még gyerek vagyok.. Vannak lelki problémáim és úgy érzem segítene most egy pcihologus. Nagyon szükségem van rá visszont a elvarasaimnam feleljen meg mert már voltam egy párszor iskolainal visszont azok nagyon nem is használtábk és nagyon negatív élmény is volt. Értelmes válaszokat tanácsokat kérek tudtok e ajánlani?

2018. nov. 18. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok érdemben hozzászólni, de...

*pszichológus

2018. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden kívánalmad nem nagyon tud teljesülni. Mi az az összeg amit kiadná egy pszichológusra? Nem árt, ha tudod, hogy azért a legtöbbje valahol 8-10 ezer Ft környékén dolgozik. Ez nem a szegények eledele, nem igazán arra találták ki, hogy bárki meg tudja fizetni.

Azt gondolom, a szakember kora sokkal lényegesebb, mint a neme. Szerintem ezt vedd számításba te is, hisz ő a problémáid kapcsán neutrális lesz.

Nem tudom, hányszor voltál pszichológusnál, de ha segítségre van szükséged, a diagnózishoz is már minimum 3-5 alkalommal kell menned, azaz semmi nem történt és 30-40 ezerbe belekerül.

Gondold végég, pontosan mire, miért is van szükséged és ezt ki vagy mi tudná megadni.

2018. nov. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nagybotos ***** válasza:
Ég és föld a különbség egy pszichológus /TTK-n végzett/ és egy pszichoteapeuta /orvos, szakorvos,és kemény 3 év u.n. saját analízis, megismeri sajátmagát, az eszközt amivel dolgozni fog. óriási adag együttérzés szükségeltetik. / között. Én járok ilyenhez. F 10.000.-/óra; a felesége nagyon jó, 50évesre becsülöm. Ha érdekel akkor privátban elküldöm a számát. Kedves kicsi lány! Mi van értékesebb, mint a lelked, te magad? idősebb F
2018. nov. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha még akarsz ingyenes pszichologust akkor dobj egy privátot lehet tudok segiteni :) Talán :)
2019. febr. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!