Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől köhögök? (többi lent)

Steaminpro12 kérdése:

Mitől köhögök? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyjából 1 hónapja köhögök már..Ösziszünetben kezdődött az egész,igazából leírni úgy tudnám,hogy ilyen csikiző ingerköhögés,ami leginkább estefele jön elő,valamikor irritálóbb és van olyan amikor egyáltalán nem érzem

amit felköhögök váladék az pedig teljesen átlátszó.

A köhögés előtt kb. egyhéttel voltam mellkas röntgenen(negatív lett) 2-szer voltam vele orvosnál,nem hallott az orvos semmit se.Most egy hete voltunk Pulmonológián,tökéletesek a légzés funkcióim,ott se hallottak/láttak semmi eltérést..Eléggé beparáztam,hogy mitől is van és miért nem mulik el..Szerintetek mitől van?



2018. nov. 22. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Allergia?
2018. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Reflux sem kizárt !
2018. nov. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2018. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Száraz a levegő otthon?
2018. nov. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az orvos is refluxra gyanakodott..Igen elég száraz a levegő(Panelház 4.emelet)

meg úgy a városban is eleg száraz idő volt az elmúlt hetekben(Győr)

Allergiáról nem tudok..

Igazábol olyan,mintha a kulcscsontom fölött picivel csikizne valami..de konkrétan behatárolni nem tudnám. :(

2018. nov. 22. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!