Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Régebben hajtetveim voltak,...

Régebben hajtetveim voltak, most csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Június elején sajnos hajtetveim voltak,vettunk sampont ilyen sprayt tetűfésűt, pedexet,mindent kitakaritottunk. Viszont azóta szinte rettegek h ujra lesz sokszor nezegetem h van e benne. Erre ma hajat mostam megszaritottam és vakartam majd egy ponthoz ertem és úgy éreztem meg kell néznem és furan hangzik de telefonnal vaku segítségével levideoztam és egy ilyen barna foltot láttam a fejboromon aztán egybol rohantam ki a fürdőbe megnézni a tetufesuvel de semmi nem hullott ki a hajambol néhány hajszalat kiveve,meg ilyen pici szöszök csak,de egyik sem roppant mikor szét nyomtam,akkor most csak bekepzelem?
2018. nov. 25. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha biztosra akarsz menni, akkor kérd meg az egyik hozzátartozódat hogy nézze át a fejedet. Ő többet fog látni, mint te a telefonoddal:)

Egyébként a viszketést okozhatja a száraz fejbőr, de még a korpa is, tehát nem biztos hogy újra előjöttek volna a tetvek.

2018. nov. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!