Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha nehezebben alszom el...

Ha nehezebben alszom el azokon a napokon mikor nem iszom, akkor alkoholista vagyok már? :O

Figyelt kérdés

2018. dec. 1. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is nehezen alszom el pia nélkül, mielőtt elaludnék, olyan furcsa zuhanásszerű érzésem van, meg egy sípoló hangot hallok, erre mindig felriadok, mert azt hiszem hogy épp meghalok. Ha be vagyok állva ahogy lefekszem 2 perc után már alszom nincs gond. Ha nem iszol minden nap szerintem nem vagy alkesz.
2018. dec. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Mindenkinek segít elaludni 1-2 pohár bor például. Egy-két üveg is "segít", csak akkor nem lesz minőségi alvásod :D

Ennyiből még nem lehet szerintem megmondani. Ha egyáltalán nem is tudnál elaludni pia nélkül, akkor azt mondanám, igen.

2018. dec. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!