Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az milyen betegség, amikor...

Az milyen betegség, amikor valaki úgy néz ki mint egy alkoholista miközben pedig nem fogyaszt alkoholt?

Figyelt kérdés
Egy fotósnál csináltattam képet magamról és teljesen úgy nézek ki mint aki bekapott a sarki kocsmában pár felest xd

2018. márc. 28. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%

Cukorbetegség és Candidiazis.


Az utóbbi "érdekesebb".

A candida gomba a belekben a cukrot erjesztéssel bontja le amitől alkohol keletkezik és az ember részeg lesz.

2018. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És csak úgy néz ki az illető vagy úgy is érzi magát ? Mert én nem érzem rosszul magamat, azt leszámítva, hogy ma elkezdtem tüsszögni, de a fotóm olyan szinten borzalmas, hogy lehet nem fogom kiadni a kezemből. Csinálok inkább itthon és kinyomtatom egy copysnál.
2018. márc. 28. 22:08
 3/11 A kérdező kommentje:
A második után már nem mertem szólni, hogy csináljuk újra, itthon meg próbálkozhatok 100x is ha úgy tartja kedvem. Szörnyű! mintha a kukát is bújtam volna.
2018. márc. 28. 22:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Az igazolvány képeken általában mindenki drogosnak, alkoholistának vagy sittesnek néz ki nyugi :D
2018. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

lol :d


nem, ez most valahogy nagyon más. soha nem láttam még magamat ennyire hitványnak. az önkormányzatnál mindig olyan kis fsza igazolványképeket csináltak rólam, ez meg ... egy fotoplusban fényképeztek le.

2018. márc. 28. 22:19
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt egy kollégánk, akiről egész addig nem tudtuk, hogy iszik, amíg egyszer józanul be nem jött.
2018. márc. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

# 6: lol :D


Nem tudom, ha holnap is tüsszögök, fújom az orromat akkor bemegyek a körzeti orvoshoz, hogy nézzen már rám, megevett az idő vagy a candida ? :D

Ezt a képet kiadom a kezeimből, az isten lenem mossa rólam, hogy piás vagyok.

2018. márc. 28. 22:39
 8/11 anonim válasza:
Ez egy elterjedt betegség, a neve Alcoholus Elvonorus. Akkor jelentkezik, ha már jó ideje múlasztod az alkohol bevitelt, ennek hatására a szervezet generálja azokat a mozdulatokat, illetve arcizom beállást, mintha ittas lennél, annak érdekében, hogy érzékeltesse veled a szükséges mennyiség hiányát :)
2018. márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

lol :d


Szégyen ide vagy oda leadtam, kiadtam a kezemből xd, de azt megfogadtam, hogy az életbe többet soha ilyent nem. Ehhez a fényképészhez az már biztos, hogy a lábamat többet be nem teszem.


Ezzel zárom egy korszakomat, alkoholista, drogos, munkanélküli, gyógyszerfüggő, metró aluljáró prostituáltja, hajléktalan és a többi.

2018. márc. 30. 01:14
 10/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem ezt az egészet, pedig úgy éreztem, hogy olyan jókedvűen, élesen néztem a lencsébe mint egy sas madár. A fejem mint egy dömper monitor, ááááá.
2018. márc. 30. 01:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!