Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet a napi hangulat...

Mitől lehet a napi hangulat ingadozás és hogyan lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés

Az életem egy pokol, mióta elkezdődtek a hangulatingadozásaim. Ez abban nyilvánul meg hogy minden nap sírok egyszer vagy kétszer majd utána hirtelen elmúlik az érzés és boldognak érzem magam aztán nagyon ingerlékeny leszek és képes lennék ölni is aztán megint azt tervezgetem hogyan és mikor fogom megölni magam és ez megy minden nap.Attól félek hogy kárt teszek valakiben vagy tényleg megölöm magam amit megbánnék.


Ha valakinek van valami ötlete hogy mi lehet ez és mi rá a megoldás azt arra kérem hogy ossza meg velem.


Előre is köszönöm.

18/L


2018. dec. 3. 22:27
 1/1 anonim válasza:
Szia. Sokszor vagyok hasonló helyzetben. Elviekben ez nagyon gyakori de én is megijedek tőle. Neke még plusz derealizációs ondjaim is vannak. Valahogy küzdeni kell ellene...
2018. dec. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!