Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hirtelen hangulatváltozások....

Hirtelen hangulatváltozások. Ki szenved még ebben?

Figyelt kérdés

Hetekkel ezelőtt szakított velem a barátom, akit még mindig nagyon szeretek, szóval elsődlegesen erre vezethető vissza ez a probléma. Viszont korábban is, ha valamiféle csalódás ért, vagy üresnek éreztem az életem, szintén ugrásszerűen változott a hangulatom, tehát ez a személyiségemhez is hozzátartozik. És minden alkalommal ugyanúgy fáj, nem lehet hozzászokni. Sokszor párosul sírással, heves szívdobogással, néha viszont egyszerűen csak azt érzem, hogy ég belül a mellkasom.

Nincsenek evési vagy tanulási problémáim, társaságban is jókedvűnek igyekszem mutatkozni, tehát teljesen észrevétlen mindaz, ami zajlik bennem, vagy csak akkor engedem ki, mikor egyedül vagyok. Próbáltam már mással beszélgetni erről, de nem igazán segített, így nem láttam értelmét annak, hogy másokat terheljek a saját problémáimmal. Sőt, inkább az szokott egy kicsit javítani a helyzeten ideiglenesen, ha hasznosnak érezhetem magam, tehát valakinek segíthetek valamiben.

Szóval tanácstalan vagyok, és mostanában már azokhoz a tevékenységekhez sincs kedvem, amiket eddig szerettem csinálni.


Ha valakinek még van hasonló problémája, és van kedve valakivel megosztani, ill. beszélgetni róla, nyugodtan írhat. Tanácsokat is szívesen fogadok.



2018. nov. 5. 17:07
 1/2 A kérdező kommentje:
(20/L)
2018. nov. 5. 17:15
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichológust nem akarsz fölkeresni? Lehet, hogy tud segíteni. Talán többet ér, mintha itt akarja valaki megoldani a problémádat. Sokan olyanokat szoktak írni mint pl sportolj, vagy ne sajnáltasd magad. Persze lehet, hogy valaki tud segíteni, de sajnos sok arrogáns ember is előfordul.
2018. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!