Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lehet ez a sok hangulat...

Miért lehet ez a sok hangulat ingadozás?

Figyelt kérdés
Gondolok pl. arra, hogy egyszer mindenhez kedvem lenne, beállnék focizni is, pedig azt utálom, máskor meg még a kedvenc időtöltéseimet is utálom, meg nincs kedvem hozzá. De szerintem ezzel semmi baj nem lenne, mindenkinek vannak rossz napjai, de nekem ez percenként változni tud. Tegyük fel, hogy beállok focizni, és kb 2-3 perc múlva már legszívesebben megszűnnék létezni, annyira nincs kedvem semmihez. Ugyanez a kedvemmel. Tegyük fel, hogy reggel tök vidáman és üdén ébredek, és ez kb addig tart, amíg ki nem lépek a házból. Utánna legszívesebben önmagát vagdosó emóssá változnék, és utálom magamon a sok színes ruhát, meg minden, aztán odaérek a suliba, és megint ugyanolyan jó kedvem van, mint előtte, és igy folyamatosan váltakozik. De fordítva is igaz... Szarul kelek, kilépek a házból utálom a fekete pulcsim, szivárványt nézve ugrabugrálni akarok (?) aztán odaérek a suliba, tök szarul érzem magam, ujra a kedvemhez passzol a fekete pulcsi... Mi a fene ez?! Mindenkit az őrületbe kergetek vele, és engem is nagyon zavar. Mit lehet ellene tenni? 😢

2016. máj. 8. 20:46
 1/6 A kérdező kommentje:
13/L
2016. máj. 8. 20:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
en 30 eves vagyokde ugyanigy vagyok en is gyerekkorom ota.percenkent valtozik a hangulatom.masokat es a parom is zavarja.nekem eleg rossz gyerekkorom volt,szuleim eldobtak,es 8eve kialakult panikbetegsegem is depresszioval.azota gyogyszert szedek de ugyanugy ingadozik a hangulatom.nalam szerintem a gyerekkorom volt a fo gond.terapiara sem jartam.biztos sok bennem a feldolgozatlan erzes.
2016. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom :((((

Nekem a szüleimmel nincs túl jó kapcsolatom, túl szigorúak (na de nem úgy gondolom, mint a többiek, hogy tök jófej szülei vannak, aztán meg nyavajognak) állandóan megy a veszekedés, mindenért vernek, például tegnap a hugommal közös szobánkban lakkoztam a körmöm, és anya meg totál kiakadt, hogy mit képzelek magamról, százszor elmondta hogy a fürdőszobában lakkozzak, meg hogy most ilyen bűzbe lesz kénytelen aludni a hugom is (egyébként nem is lehetett érezni a körömlakkszagot, a hugomnak nagyon érzékeny szaglása van, és ő sem vette észre) aztán elkezdett csupálni, meg pofozni, aztán a hajamnál fogva a földre rántott, és kidobta az összes körömlakkomat. Az ilyenek miatt általában itthon nagyon rossz kedvem van, anyu meg nem érti, hogy mi a bajom, és pszihológushoz akar miatta vinni. A suliban meg a hangulatingadozásaim miatt néznek totál hibbantnak... :'c

2016. máj. 9. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor ez az oka hogy ilyen vagy.anyukad tul szigoru,ez tulzas amit csinalt veled egy lakkozas miatt.szerintem ha tudsz menj pszihologushoz,mert csak jobban tonkremesz lelkileg.
2016. máj. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok pszihologushoz menni. De nem mindig ilyen szigoru, vannak jo pillanatai, es akkor minden jobb.
2016. máj. 14. 08:38
 6/6 anonim válasza:
100%

Csak most olvastam a kérdésedet, de elég durva a helyzet, amit leírtál. :( Remélem, azóta jobbra fordultak a dolgok. De ha még aktuális a kérdés: szerintem menjetek el a pszichológushoz, és bátran mondd el neki, hogy anyukád így bánik veled. Rögtön le fogja venni, hogy itt anyukádnak van szüksége pszichológusi segítségre...


33/F

2016. szept. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!