Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudok aludni a vizsgaidősz...

Nem tudok aludni a vizsgaidőszakban?

Figyelt kérdés

Ma is egész nap tanultam 7 óra óta kb. 2 1,5 órás szünettel, fél 11kor úgy éreztem hogy tök jól állok és lefeküdtem, iszonyú álmos voltam, meg épp egész nyugodtnak éreztem magam, aztán most épp inkább felkeltem 1,5 óra forgolódás után netezni. :D Szeretnék 8 órát aludni mivel sokkal jobban fog az agyam de örülök ha hatot sikerül max.

Próbáltam magne b6 álmot, zenét hallgatni, filmet is nézni, minden de egyszerűen nem megy.. Ez van napok óta


Előző vizsgaidőszakba egyébként vettem be altatót vizsgák előtt párszor, de úgy nem igazán éreztem hogy használt volna, meg nem is szeretnék még 6 hétig altatót szedni


Valami tipp hogy mit tehetnék még, elég elkeseredett vagyok..


2018. dec. 9. 00:14
 1/3 csemperagasztó válasza:
Ismerősök szerint a kamilla, vagy citromfű teát jó alvás előtt bekortyolni, ezek nyugtatóan is tudnak hatni, ha esetleg stresszes is vagy :D Nekem meleg tej szokott beválni, mondjuk ez emberfüggő.
2018. dec. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gépnél tanulsz? Én felraktam egy ilyen képernyő-vörösítő programot, és azóta könnyebben el tudok aludni este. Próbáld ki :-)


Attól függően, hogy milyen operációs rendszerre kell, a redmoon/redshift vagy valami hasonló szóra keress rá.


Persze ha nap közben sok kávét ittál, akkor attól is lehet, meg mástól is, ez csak egy tipp a sok lehetőség közül.

2018. dec. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Megértelek, ugyan ez van velem is, csak én még van hogy rosszul vagyok, bepánikolok amiért nem megy az elalvás :(
2018. dec. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!