Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti ismertek valami okosságot...

Ti ismertek valami okosságot amivel a vizsgaidőszakban jobban tudnék teljesíteni? Aludni nem tudok, odafigyelni sem. De a tandíj meg az agyamban van.

Figyelt kérdés
Mit szedjek hogy jobban fogjon az agyam és teljesítsem azt a nem tudom mennyit, hogy ne soroljanak át fizetősre?

2013. jan. 7. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
kezdj el puskát szerkeszteni. Ne másét használd, csinálj sajátot, és vagy gépeld, vagy tollal írd. Nem vicc, puskakészítés közben csomó mindent tanultam :D
2013. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tarts rendszeresen egy kis szünetet, próbálj időben elaludni, napi 1-2 kávé is belefér, egyél-igyál normálisan és ne görcsölj, csak magadnak ártasz vele.
2013. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy képes vagy rá. Ha elhiszed magadról, hogy pro vagy, az leszel.
2013. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ahogy előttem is mondták, szünetet kell tartani!! én végzős matek szakos vagyok, nálunk mindent muszáj érteni is, így kb 20-25 perc után kifáradok. akkor 15-20 perc szünet. majd újra 20-25 perc tanulás, aztán szünet... meglepő így milyen hatékonyan lehet tanulni és meg is marad minden.

szintén fontos még a mozgás (én kondizni szoktam heti 3szor, de bármilyen sport megteszi) és az alvás.

nekem a sportolóknak való erősebb vitaminok is beváltak, semmi pörgető szarságra nincs szükség. ezt szoktam szedni: [link] bármelyik tápkieg vagy gyógynövényes boltba megvehető.

2013. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajna az hogy 4 napja nem alszom azzal nem tudok mit kezdeni. Ettől alapból ideges vagyok, valami ördögi kör ez az idegesség vs. nem alvás harc :( Akkor megpróbálok ezzel a 15 perces szünetekkel odafigyelni, hátha valami megmarad a fejemben, de akkor se fogok még tudni elaludni, ami szörnyű. Sokak szednek vitaminokat, táplálékkiegészítőket, meg olyanokat amikről nem is tudni hogy azok mik. És úgy írják az írásbelit hogy még az asztalra is kiteszik, és bedobnak egyet valami meg nem válaszolható kérdésnél. Én inkább puskát írok, mert aközben tényleg tanul az ember.
2013. jan. 7. 19:52
 6/6 Kaarooliinaa válasza:
szedj magnéziumot egyél csokit pihenj ne idegeskedj törekedj jobban!
2013. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!