Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehetne szebb/szép...

Hogy lehetne szebb/szép hangom? Van erre vmi "praktika"?

Figyelt kérdés

Az a gondom,hogy nagyon mély hangom van...és sajnos ez másoknak is feltűnik :S például viccelődtem a barátnőimmel a büfénél,a büfés háttal állt,és miután abbahagytam a dumálást,kicsit furcsállva kérdezte,hogy ki ez a szép bariton hangú fiúcska?és amikor megfordult akkor esett le neki,hogy nekem ilyen a hangom...és ez számomra nagyon zavaró :S ezen kívűl sajnos sokszor rekedtes a hangom,főleg kelés után 2-3 óráig...sikítani se tudok,pedig még megvan a mandulám,ha felemelem a hangom az emberek inkább befogják a fülüket,ezért már szégyellem hallatni a hangomat :( Azt veszem észre,hogy lehet bárki fiatalabb,idősebb,vagy velem egykorú,sokkal szebb és vékonyabb hangja van mint nekem...tudtok vmi jó házi praktikát?

12/L


2010. jún. 28. 01:15
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
vegyél egy bicskát a kezedbe, aztán heréld ki magad!
2010. jún. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
wtf?lány vagyok.
2010. jún. 28. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!