Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen fellépő szédülés...

Hirtelen fellépő szédülés mitől? Kb.2-3 naponta jön elő.

Figyelt kérdés
2018. dec. 22. 12:49
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

Miért vízhajtózol, ha tudod, hogy nem kéne? Egyértelmű, hogy attól szédülsz, úgyhogy meg is van, hogy mit kell tenned, ha nem akarod összetörni a képedet egy ájuláskor: hagyd abba a vízhajtót!

Egyébként hány kiló vagy és milyen magas?

2018. dec. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor mondd el a pszichológusnak, mert a nála töltött időnek csak akkor van értelme, magyarán csak akkor leszel jobban, ha nem csapod be. Pontosan tudod, hogy amit csinálsz azzal semmilyen haszon nem jár, viszont kifejezetten káros. Szebb nem leszel tőle, mert nem vagy csúnya, viszont betegebb igen. Mit és mennyit eszel egy nap? Mert van egy olyan érzésem, hogy az éhezésről alkotott fogalmaink is eltérnek.
2018. dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
167 cm vagyok és 57 kg. Hat pl. Reggeli valami péksüti délbe ebédre amit anya csinál kb. 1 tányér étel vacsora meg megint valami főtt étel meg napi 1 üveg kóla. 70 kg-rol indultam tavaj februárban. Azota csinalom ezt es most itt tartok.
2018. dec. 22. 19:45
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
1 üveg kóla és vízhajtó ... Hm... Mért van szükséged neked arra a kólára? Állj le róla. Teljesen fölösleges, haszontalan cukor, a savtartalma pedig hazavágja a fogzománcodat. A nagymennyiségű koffein se szükséges. Viszont helyette egyél gyümölcsöt, zöldséget, mert arról egyáltalán nem írtál. A testsúlyod most ideális, inkább karcsú, a további fogyás káros. Kólát, vízhajtót abbahagy. De arra nem válaszoltál, hogy honnan szerzed a vízhajtót?
2018. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
Semmi szükséged további fogyásra. Kicsinálod magad a vízhajtóval. Hagyd abba!
2018. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
A kálium szintemet már kicsaptak februárban mikor a mentő vitt be. Akkor elbirtam titkolni. Azota nem voltam vervetelen de ha elmegyek akkor ra fog jonni?
2018. dec. 23. 07:23
 17/43 A kérdező kommentje:
Kicsaptam*
2018. dec. 23. 07:24
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
Így is úgy is rájön előbb-utóbb, csak az a kérdés, hogy akkor még életben leszel-e.
2018. dec. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
4 naponta veszem be,nem minden nap
2018. dec. 23. 07:35
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, istenem, ne titkold el, az Életeddel játszol (és direkt írtam nagy betűvel). Hogy kezeljenek az orvosok, ha azt se tudják, mi bajod van, csak tapogatóznak. Pont a minap láttam egy ilyen esetet a tévében, hogy szinte halottan vittek be egy tinédzsert a sürgősségire, kiéhezve, és az orvos óriási dilemma előtt állt: ösztönei azt súgták neki, hogy káliumot kell adnia az azonnali életveszély elhárítására, de a laboreredmények megérkezéséig ebben nem lehetett biztos: ugyanazzal a káliummal meg is ölhette volna. Itt szerencséjük volt, mert valóban kálium kellett neki, de fordítva is elsülhetett volna. Beteg vagy: a pszichés megbetegedésed szó szerint életveszélybe sodor. A Na, K ionokkal nem lehet szórakozni, az nem annyi, hogy egy vagy két kocka cukrot teszel-e a kávédba, hanem konkrét szívleállást okozhat, a vesekárosodás már csak apróság. Orvosi ismeretek híján ezeket te nem tudod felbecsülni. Nem tesz neked jót a fogyókúra, vízhajtóval meg ráadásul nem is az, hiszen a hízás nem víz, hanem zsír. A pszichológusnak mondj el mindent, és egyél rendesen, a vízhajtódat pedig dobd ki a kukába. Most! Meg fogom kérdezni, hogy megtetted-e.
2018. dec. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!