Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen fellépő szédülés...

Hirtelen fellépő szédülés mitől? Kb.2-3 naponta jön elő.

Figyelt kérdés
2018. dec. 22. 12:49
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
De ha elmondom hogy vizhajtozok akkor betesznek a gyermekpszichiatriara 😰 Meg gyamhatosag is rank szall mert eddig vedelem alatt voltam es nem reg vettek le mert öngyilkossági kisérletem volt és védelem ala tettek.
2018. dec. 23. 11:46
 22/43 anonim ***** válasza:

Attól nem tesznek be, ha elmondod, viszont abba kell hagynod, és akkor már fel se merül, hogy bevigyenek. Mit akarsz a vízhajtótól? Nem a kilók számítanak, hanem a zsír. Vízhajtótól nem lesz kevesebb a zsírréteged, hanem a szervezeted működéséhez alapvetően elengedhetetlen víz távozik, a szintén elengedhetetlen ionokkal együtt. Ha nem akarsz kórházba kerülni, akkor ne idézd ezt elő önmagaddal. Számodra nincs különbség, hogy az önkárosító magatartásod miatt a pszichiátriára visznek, vagy a sóháztartás teljes felborulása miatt a belgyógyászatra. Kórház-kórház. Azzal tudod kivédeni, ha nem szedsz önkárosító gyógyszert és ha nyílt vagy a segítő szakemberrel. Tessék kidobni a kukába a gyógyszert, ne okozz magadnak több kárt!

Nagy bajok vannak otthon? Hány éves vagy?

2018. dec. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%

"De ha elmondom hogy vizhajtozok akkor betesznek a gyermekpszichiatriara"

Ha betesznek, az azért lesz, mert ott a helyed, ott tudnak rajtad segíteni! Ha nem hagyod abba a vízhajtózást, akkor is ugyanúgy mész a pszichiátriára, csak akkor még veszélyesebb állapotban!


"Meg gyamhatosag is rank szall mert eddig vedelem alatt voltam es nem reg vettek le mert öngyilkossági kisérletem volt és védelem ala tettek."

A gyámhatóság is jót akar, segíteni próbál! Egyedül te vagy saját magad ellen, mindenki más segíteni próbál! Hagyd valakinek, hogy segítsen!

2018. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. Nem itthon vannak gondok hanem az iskolában bántanak és sehogy se tudom elmondani senkinek.
2018. dec. 23. 14:03
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyukáddal jóban vagy, akkor csak el kéne mondani neki, a karácsonyi együttlét jó alkalom erre. Ilyen bántalmazásnál ugyanis a leggyorsabb megoldás az iskolaváltás, még 11.-ben is. Ezek szerint a pszichológusnak se mondtad el? Pedig ő fel tudna vértezni olyan viselkedésmódokkal, amiket alkalmazva elejét tudnád ennek venni. A Kék Vonal lelkisegéllyel chatelni is lehet, ha túlterheltség miatt nem veszik fel a 116-111-es számot. Mindenesetre a gyógyszert hagyd abba, mert semmi köze nincs a valódi problémához, hanem a lelki mellé még csinál egy fizikait is. Legalább 1 szövetségest, barátot kéne találnod az osztályban, akihez mint egy vár, biztos pontként tudnál fordulni. Akkor meg tudnád tenni, hogy egyszerűen nem foglalkozol velük, észre se veszed a piszkálódásukat. A bántás nekik addig jelent örömet, amíg látják, hogy hatása van. Ha teljesen semlegesen keresztülnézel rajtuk, semmilyen érzelmet nem mutatva, már nem lesz számukra érdekes, nem lesz műsor. Az osztályfőnöknek is elmondhatnád, ha normális, bár nem mindenki tudja ezt kezelni, hiszen nem büntetni kéne az osztályt, hanem közösséget fejleszteni. Rossz az osztályközösség?
2018. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
Az a bajuk összegezve hogy én nem olyan vagyok mint ők nagyszájúak meg isznak buliznak stb... en visszahuzodo vagyok. A pszichologus meg bent van a gyermekvedelemnel es akarmit elmondok neki o epmondja a csaladgondozomnak,esetmenedzsernek,meg a gyamugyesnek. Igy nem nagyon bizok benne.
2018. dec. 23. 15:55
 27/43 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy elmondja? Az orvosi titoktartás rá is vonatkozik. Csak életveszély esetén térhet el tőle. Nem szimpatikus neked?

Anyukáddal beszélj, másik iskolába kéne menned. De mindenki csak nem olyan bulizós, kell, hogy legyenek hozzád hasonló csöndesebbek is.

2018. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

Mert a családgondozó mondta valamelyik nap hogy tudja hogy miről szoktunk beszélni... eddig szimpi volt a csaj de mikor meglatta a boromet hogy milyen (mert borbeteg vagyok) es adott egy mikulas csokit ugy adta oda mint ha hozzam se akart erni marmint hogy figyelt nehogy erintkezzunk es igy odanyomta nekem gyorsan mint ha azt akarta volna mondani hogy "nesze"

3 evem van meg mert érettségi plusz szakma és ez az álmomhoz megteljesithető szak.

2018. dec. 23. 16:15
 29/43 anonim ***** válasza:

Az öngyilkossági kísérletet anyukádnak meg kellett magyaráznod, tehát valamilyen szinten a problémáról tudnia kell. Mit mondtál neki? Keressetek egy másik hasonló profilú iskolát.

Azzal tisztában vagyok, hogy abban a helyzetben az ember nem tud olyan hirtelen reagálni, de akár szóvá is lehet tenni, még utólag is, ha a pszichológus sértően viselkedett veled. Ott helyben kerek-perec megjegyzést lehet tenni, hogy nem fertőzök ám, illetve legközelebb, ha találkoztok, és gondolom, kérdezi, hogy mi újság, kérdezz rá, hogy hogyan is van ez a titoktartás, merthogy neked a családgondozó azt mondta, hogy tudja, miről beszélgettek. Egy pszichológus és kliens viszony nem alá-fölé rendeltség, te itt nem gyerek vagy, hanem szolgáltatás igénybe vevője, ő pedig a segítő szakember, egyenrangúak vagytok, ő érted dolgozik. Ki kell állni magadért, adott esetben kezdve a pszichológussal. Itt úgy néz ki, mintha támasz helyett még ő is belédrúgna egyet, de ennek nyugodtan hangot adhatsz. Rajta kigyakorolhatod, hogy hogy kell ezt csinálni.

Szerintem innentől kezdve már privátban folytassuk.

2018. dec. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor csak ennyit kerdezzek meg tole hogy hogy is van ez a titoktartas? Igazabol en nagyon szeretem ot es eddig megbiztam benne. De most is elestem es lement a bor a kezemrol egybol folyton azt kerdezgette hogy tortent egybol orvoshoz rohantam-e meg ilyenek. Olyan mint ha egy atlatszo ember lenne.
2018. dec. 23. 16:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!