Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hirtelen fellépő alhasi...

Hirtelen fellépő alhasi fájdalom meg szédülés a 17. héten rosszat jelent?

Figyelt kérdés
" napja úgy fáj a hátam, hogy alig bírok kikelni az ágyból, de szerintem elfeküdtem, mert 2 napja reggel még semmi baja sem volt, aztán vissza aludtam a kanapén pár órára mikor felkeltem éreztem h elfeküdtem a nyakam meg a hátam azóta csak erősödött a fájdalom, 10 perce kb.kikeltem az ágyból, hogy na gyerünk elmosogatok valahogy, meg főzni kéne valamit, és hirtelen bele nyílalt egy erős fájdalom a hasamba alul, meg neki álltam szédülni, úgyhogy most visszafeküdtem, de semmi vérzés nincs. Szerintetek? Vagy lehet hogy a hátfájás sem elfekvés? De mozgásra rossz, meg érzem, hogy izom, vagy már nem is tudom... aggódom :S
2012. febr. 9. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:

szia,nekem is volt ilyesmi,csak nekem vajúdásszerű fályások voltak amiről kiderült,hogy a méhtartó izomszál nyúlt,hánytam,de annyit hogy a végén vér is volt benne,hasmenésem volt és hívtuk a dokit ő adott phipolpent.

mindig lassan kelj fel,pihenj. minden jót nektek

2012. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!