Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi idő amíg elájulok ha...

Mennyi idő amíg elájulok ha nem alszok / eszem?

Figyelt kérdés

Minig is későn alvó típus voltam,idén viszont ez nagyon kifutott a kezemből. Van hogy hajnal kettőkor tudok elaludni, mert forgolódok, agyalok , zakatott vagyok. Ittam teát,ettem Valeriana relaxot,nem segített. Ez miatt rengeteget hiányoztam suliból is,mert nem tudtam aludni,és nem ettem (eleve nem volt étvágyam) ezért mindent elkaptam amit lehetett, pedig előtte szinte sosem voltam beteg. Senki nem veszi komolyan és nem érti milyen frusztráló halál fáradtnak lenni 0-24 -ben, hogy már az is kihívás hogy felkeljek,ne aludjak órán.


Eddig (ahogy ma is) délután aludtam, így valamennyire megsegítettem a szervezetem, de ettől függetlenül ugyanolyan sz**r. Ha napi kb 4-5 órát alszok folyamatosan,és alig eszek akkor mikor fogok elájulni? Nem tudom mit tegyek,altatókhoz túl fiatal vagyok,és hiába mondtam az orvosnak, ő is csak azt javasolja hogy igyak teát.



2019. jan. 3. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem ok ájulásra, de nem is értem miért pont az ájulás jut eszedbe. Na meg ha elájulsz akkor mivan? Vagy ez nálad fétis?
2019. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha eszméletem vesztem akkor gondolom csak kezdenek vele valamit. Senki nem foglalkozik vele pedig tönkreteszi az életem. Az remélem hogy így komolyabban vennék.
2019. jan. 3. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!