Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges, hogy a chips evés...

Lehetséges, hogy a chips evés miatt érzem magam rosszul?

Figyelt kérdés
Előfordult már korábban párszor, hogy chipset ettem, akkor utána görcsölt a hasam, és kicsit hasmenésem volt. De volt olyan is, amikor semmi bajom nem lett. Ma utoljára délben ettem, majd kb 2 órája megettem egy zacskó paprikás chipset. Elég gyorsan meg is ettem, valamiért kívántam nagyon. Addig semmi bajom nem volt, miután megettem, kb 15 perc múlva éreztem, hogy kicsit furcsa a gyomrom, és mintha hányingerem lenne. Bevettem egy B6-ot, azóta csak kicsit érzem a gyomromon, hogy furcsa, de nem hánytam, más bajom nincs. Lehetséges, hogy a chipstől éreztem magam kicsit rosszul? Volt már valakinek ilyen? Köszönöm előre is!
2019. jan. 8. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet ízfokozó allergiád van.
2019. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit ettél meg ittál azon kívül egész nap?
2019. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Inni teát ittam, ebédre ettem carbonara penne-t, mást nem.
2019. jan. 8. 21:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerű: attól érzed magad rosszul, hogy éhezteted magadat.
2019. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!