Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A csámcsogás, horkolás,...

A csámcsogás, horkolás, szuszogás, billentyűzet kopogása, chips-mogyoró-popcorn-répa-stb ropogtatása eves közben, orrfújás, orrszívás, órakattogás, magassarkú cipő kopogása, csoszogás, kutyaugatás, tücsökciripelés FELIDEGESIIIT - Hogyan lepjek tul?

Figyelt kérdés

Tizenpár alkalommal jártam pszichologushoz akivel visszaemlékezésekkel nagyjából középiskolai ballagási jutottunk el, viszont a hangok tüneti kezeléséről szó sem volt, csupán eddigi életem feltérképezésérő, ami időhúzásnak és pénzkihúzásnak tűnt a pszichologus részéről…

16 éves koromtól kezdett idegesíteni a szürcsölés, azóta évente több új zajt vélek felfedezni ami zavar!

Jelenleg a megoldás a fülembe dugott és hallgatott zene, mely elvonja a figyelmem a zavaró hangoktól - bár inkább csak nem hallom őket. Nem nagy öröm 8 órán keresztül bedugott füllel dolgozni. Estére iszonyatosan elfárad az agyam...ingerült, fáradt, kimerült vagyok. Akkor pedig füldugót használok az alváshoz.

34 éves dolgozó férfi vagyok



#hang #szurcsoles
2012. jún. 26. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
itt egy tök hasonló szitu, válasszal [link]
2012. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel. Egyedül is kianalizáltam, hogy gyerekkorból ered. A garzonban, ahol a kretén anyámmal éltem, még az is idegesítette, mikor levegőt vettem. Egyszerűen belém idegződött.

Én meg a pszichiáterrel vagyok úgy, hogy kösz a semmit. Miért nem tudják úgy csinálni, mint a filmeken? Mit lát a képen, milyen érzést vált ki önből ez és ez, milyennek jellemezné xy-t, stb. Ne a tényeken keresztül akarjon megismerni, hanem lásson belém! De ilyen csak a filmeken van. Itt csak felírják a gyógyszert - amiért mára már hálás vagyok - aztán kalap, kabát. Le van a kedves beteg, jó magasról.

Nálunk a gyerekek játszanak az udvarban... Rohadtul idegesítő! Miért nem viszik őket a játszótérre?

2012. jún. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!