Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napi rutinná vált elalvás?

FREWW kérdése:

Napi rutinná vált elalvás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Képtelen vagyok reggelente felébredni. 19 éves vagyok, és MINDEN nap az iskolában problémáim vannak az alvással. Szól reggel az ébresztő? Sebaj, lenyomom, "még 5 perc", amiből aztán lesz 1-2-3 óra még. Ha nehezített ébresztési feloldást teszek be is könnyedén megcsinálom félálomban. Egy segítségem, amikor a szüleim felébrednek és tudják, hogy mennem kell felébresztenek, de ez sem megoldás ha három naponta egy teljes nap igazolatlan. Fáradt/álmos sosem vagyok, de amikor esténként elszánom magam az alvásra "mert ilyenkor már szoktak aludni az emberek", mindig elalvás van. Fogalmam sincs mit tehetnék, de ez már nagyon kínos, főleg amikor az ember felkel és ráeszmél a történtekre.



2019. jan. 15. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Az iskolában nekem is problémáim voltak az elalvással. Mire elszenderedtem volna, a tanárnő mindig fejbe vágott egy fejes vonalzóval.
2019. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!